Alev Duman Borulu Buhar ve Kızgın/Sıcak Su Kazanları

Yüksek Verim 25 bar basınç 20 MW kızgın su 40 t/h buhar

Alev duman borulu kazanlar, EN ve/veya ASME standartları ile basınçlı kap direktiflerine uygun olarak üretilmektedir. Üç geçişli tasarıma sahip kazanlarımızın tümü CE belgelidir. Tüm dünyada 60’dan fazla ülkede 10.000 den fazla kazan referansımız bulunmaktadır.

Selnikel komple anahtar teslimi ısı santralleri kurulum hizmeti de vermektedir.

Projelendirme

Isı santrallerinin projelendirilmesinde bu konuda geçerli EN 12953, EN 12952 ve ASME standartları ile TRD 403 ve VDI 2050 normlarına uyulmaktadır.

Brülör Seçimi

Brülör kapasitesi; kazan gücü, kazan duman gazı yönü direnci ve fan kapasitesi ile hassas bir şekilde bağdaştırılmalıdır.

İmalat

Yüksek basınçlı buhar ve kızgın su kazanları imalatı, Alman firmalarıyla uzun yıllardan beri süregelen teknik işbirliği paralelinde, uluslararası EN, ASME, Alman TRD (Technische Regein für Dampfkessel) ile Türk TSE gibi standartlara uygun olarak her safhada titiz bir kalite kontrolü altında gerekli röntgen kontrol ve testleri yapılarak deneyimli ve konusunda belgeli personel tarafından yürütülür.

Kazan imalat programımız kullanma amacına en uygununu seçebilmek için çeşitli tiplerde ve istenildiğinde ekonomizerli, kızdırıcılı ve çeşitli yakıtları yakmaya uygun özel yakma ocaklı olmak üzere, su borulu tiplerde 150 t/h buhar, alev borulu tiplerde ise 40 t/h buhar kapasitelerine kadar uzanır.

Kataloğu İndirin Kazan Talep Formu