1 Temmuz 2021

Kadınlar Günü Kutlu Olsun!

Bugün tüm kadınlarımızın günü. Toplumun her alanında cinsiyet eşitliğine inanıyoruz ve Selnikel ailesinin kıymetli kadın çalışanları başta olmak üzere, tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar gününü kutluyoruz. Kadının olduğu yerde başarı vardır, emekleriniz için teşekkür ederiz.
1 Temmuz 2021

Kazan ihracat ödülümüz ile Dünya Gazetesi’ndeyiz!

1 Temmuz 2021

Atık ısı kazan sistemimiz ve yardımcı ekipmanları Çorlu’ya nakledilmeye hazır

28 t/h 11.5 barg kapasiteli alev duman borulu atık ısı kazan sistemimiz ve yardımcı ekipmanları dünyanın önde gelen kağıt fabrikalarından birinde faaliyet göstermek üzere Çorlu'ya nakledilmeye hazır. Atık ısı kazanı projelerimizde by-pass bacasından ana bacaya kadar olan tüm ekipmanların ve kanalların montajını fabrikamızda gerçekleştirerek bir “saha senaryosu” yaratıyoruz; bu sayede sahada kusursuz entegrasyon sağlıyor ve montaj duraklamalarını minimize ediyoruz.
1 Temmuz 2021

2019 yılının en çok kazan ihracatı yapan firması ödülüne layık görülmenin gururu içerisindeyiz

Selnikel olarak Türkiye İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği (İSİB) tarafından verilen ihracat ödüllerinde 2019 yılının en çok kazan ihracatı yapan firması ödülüne layık görülmenin gururu içerisindeyiz. Bu büyük başarıdaki katkılarından dolayı tüm Selnikel ailesini kutluyoruz.
1 Temmuz 2021

Toz toplama sistemimiz ve fanımız Antalya’daki ferrokrom üretim tesisinde başarı ile devreye alındı

300.000 m3/h kapasiteli toz toplama sistemimiz ve fanımız Antalya’daki ferrokrom üretim tesisinde başarı ile devreye alındı. %99.9 emisyon verimliliği ve 80mmSS filtre fark basıncı ile çalışmakta olan toz toplama filtremiz verimliliği ile çevrenin korunmasına katkıda bulunmaktadır.
1 Temmuz 2021

Selnikel olarak İSİB tarafından verilen ihracat başarı ödülüne bir kez daha layık görülmenin gururu içerisindeyiz

Selnikel olarak İSİB tarafından verilen ihracat başarı ödülüne bir kez daha layık görülmenin gururu içerisindeyiz. 2019 yılının İklimlendirme Sektörü ihracatında Türkiye'nin ilk 200 firması arasındayız. İhracatın ülkemiz için öneminin farkında olarak, tüm gayretimizle yurtdışı başarılarımızı sürdülebilir kılmayı hedefliyoruz ve bu büyük başarıdaki katkılarından dolayı tüm Selnikel ailesini kutluyoruz.
1 Temmuz 2021

Suudi Arabistan için endüstriyel fan imalatı

Kanatlı hayvan eti işleme endüstrisinde kullanılmak üzere imal edilen 4 adet 250 kW 128.000 m3/h ile 8 adet 22 kW 17.700 m3/h kapasiteli fanlarımız kısa süre sonra Suudi Arabistan'a nakledilecek.
1 Temmuz 2021

Buhar Kazanı Uygulamalarında Emniyetli İşletme, Uzun Ömürlü Sistemler ve İleri Mühendislik Çözümleri Eğitimi

Pandemi öncesi Özbekistan'ın Taşkent kentinde gerçekleştirdiğimiz "Buhar Kazanı Uygulamalarında Emniyetli İşletme, Uzun Ömürlü Sistemler ve İleri Mühendislik Çözümleri" eğitimimizden kareler. Bizi yoğun bir ilgiyle karşılayan tüm katılımcılara teşekkür ederiz. En kısa sürede yeniden bir araya gelebilmek dileğiyle.
1 Temmuz 2021

Çankırı’ya sevkiyat

20 t/h 20 barg kapasiteli su borulu buhar kazanımız, brülörümüz ve yardımcı ekipmanlarının imalatı tamamlandı. Çankırı'ya sevkedilecek kazanlarımız lastik imalat sektöründe faaliyet gösterecek.
1 Temmuz 2021

Kompakt ve şık!

Kompakt ve şık! 2 x 750 kW, 9 barg kapasiteli atık ısı sıcak su kazanlarımız ve ekipmanlarının imalatı tamamlandı. Alanya'ya sevk edilecek kazanlarımız entegre endüstriyel atık bertaraf tesisinde faaliyet gösterecek.
5 Haziran 2021
romanyaya gerçekleştirelin kazan imalatı görseli

Rotamız Romanya!

Rotamız Romanya! 27 t/h 16 barg kapasiteli alev duman borulu buhar kazanımız, 4.5 t/h 16 barg kapasiteli atık ısı kazan sistemimiz ve tüm yardımcı ekipmanlarının yüklemesi tamamlandı ve nişasta endüstrisinde kullanılmak üzere Romanya’ya olan yolculuğuna başladı.
27 Mayıs 2021

Selnikel Enerji Isı Hava Teknikleri olarak ASME belgelerimiz yenilenmiştir

Selnikel Enerji Isı Hava Teknikleri olarak ASME Joint Review (S & U Stamp) herhangi bir eksiklik bildirilmeden başarıyla tamamlanmış ve ASME belgelerimiz yenilenmiştir. Hazırlık çalışmaları ve denetim sırasında emeği geçen herkese teşekkür ederiz.
27 Mayıs 2021
Alev - Duman Borulu atık ısı kazanı ihracatı

Alev duman borulu atık ısı kazan sistemimiz ve yardımcı ekipmanları Romanya’da bulunan kağıt fabrikasında başarı ile işletmeye alındı

Solar T70 gaz türbini arkası 15 t/h 14 barg kapasiteli alev duman borulu atık ısı kazan sistemimiz ve yardımcı ekipmanları Romanya'da bulunan kağıt fabrikasında başarı ile işletmeye alındı. Bu projede emeği geçen herkese teşekkür ederiz.