Vizyonumuz

Kuruluşumuzdan bu yana ödün vermediğimiz kalitemiz, müşteri beklentilerinin önceliği, sektörümüzdeki diğer kuruluşlara da yapıcı yaklaşımlarımız, çevreye saygı, çalışanlarımızla uyumlu bir ortamda üretim, vazgeçemeyeceğimiz ilkelerimizdir.

Üretim alanlarımız ile ilintili konulardaki yenilikleri takip edip yeni teknolojik gelişmeler ve buluşlarla ilgilenme, en optimal olanlarını uygulamaya sokma konusunda kurucumuzun izinden yolumuza devam etmekte kararlıyız.

Ürünlerimizin kullanıcıları dostlarımız olur. Satış sonrasındaki her aşamada yanlarında olmayı, bilgilendirme, onarım, yenileme, eğitim konularında gelişen gereksinimlerine çözümler bulmayı görev kabul ederiz.

Selnikel hızla büyüme süreci ile ülkedeki ciddi üretim boşluğunu doldurma, yeni teknolojileri ve kalite bilinci ile iş etiği anlamında da ülkemize önemli katkılar sağlamaktadır. Eğitim ve öğrenim kurumlarına ve diğer sosyal alanlara katkıda bulunmaya devam ediyoruz.

Misyonumuz

Dünyada Enerji, Isıtma ve Hava Teknikleri sektörlerinde gelişmenin öncülerinden olmaya devam ederek bu sektörlere yönelik ürün ve hizmetleri sürekli geliştirmek temel hedeflerimiz arasındadır.

Enerji, Isıtma, ve Hava Tekniklerinin verim ve etkinliğini ticari yapılarda da sağlamak amacıyla ürün ver hizmetler geliştiririz.

Sunduğumuz tüm ürünlerde toplam verimliliği arttırmayı temel görevlerimiz arasında sayarız.

Büyüme ve gelişmenin sürekliliğinin sağlanmasının etkili insan kaynağı yapısına bağlı olduğunun bilinciyle insan kaynaklarını geliştirmek ana görevlerimizden biridir.

Modern bir işletme olarak kurumsal yapımızı geliştirmeyi, mali kaynaklarımızı en etkili şekilde yönetmeyi ve yönetim yapısını modern yöntemlere uygun hale getirmeyi, büyük ve öncü bir firma olma vizyonuna giden yolda sürekli görevlerimiz arasındadır.