Endüstriyel Fanlar
Endüstriyel Brülörler
Gaz / Rotatif Sıvı Yakıt Kombine Brülörü
Endüstriyel Brülörler

250 kW ile 30.000 kW arasındaki çeşitli büyüklüklerde teknik her türlü yakıtı yakabilen, endüstriyel tip yüksek verimli brülörlerdir. Aynı brülörde ayrı yakıt hatlarıyla gelen ağır yağ / motorin / doğalgaz / biogaz v.b. gibi dört farklı yakıtı yakma özelliğine sahiptir. Sıvı yakıtı düşük ısı ve basınçta rotatif teknik kullanılarak yakmaktadır. Bu brülörlerde fan gövdeden ayrı olarak dizayn edilmekte, böylece yüke bağlı hassas ayar sağlanabilmektedir.

 Brülör Talep Formu

Gaz Brülörü
Endüstriyel Brülörler

250 kW ile 30.000 kW arasındaki çeşitli büyüklüklerde doğalgaz / biogaz / LNG / CNG / LPG v.b. gibi tüm teknik yakıtları yakabilen yüksek verimli brülörlerdir. Bu brülörlerde fan gövdeden ayrı olarak dizayn edilmekte, böylece yüke bağlı hassas ayar sağlanabilmektedir.

 Brülör Talep Formu

Rotatif Sıvı Yakıt Brülörü
Endüstriyel Brülörler

250 kW ile 30.000 kW arasındaki çeşitli büyüklüklerde tüm teknik yakıtları yakabilen yüksek verimli brülörlerdir. Sıvı yakıtı düşük ısı ve düşük basınçta rotatif teknik kullanılarak yanma sağlanmaktadır. Bu brülörlerde fan gövdeden ayrı olarak dizayn edilmektedir, böylece yüke bağlı hassas ayar sağlanabilmektedir.

 Brülör Talep Formu